ככה אני נראית עדיין מחייכת

הסיפור שמאחורי…

שלוש מתנות קיבלתי בלידתי – חיבור חזק לאינטואיציות, אומנות כתיבת התוכן ושפע יצירתיות. שלושתן מנחות את דרכי מרגע הגיעי לעולם… שמי נעמה סקג'ו-נאור. נולדתי בקיבוץ עברון שבצפון הארץ בו אני מתגוררת גם היום. בת 42 ואמא לשלושה ילדים נפלאים.

את דרכי בתחום העיצוב הגרפי התחלתי בתיכון במגמת עיצוב גרפי ורישום בה למדתי. את עבודת הגמר שלי בחרתי לעשות בתחום של טיפוגרפיה ועיצוב פונטים. אני בוגרת לימודי עיצוב פנים באורט, בעלת תעודת מעצבת גרפית מטעם משרד העבודה ומאמנת אישית. במהלך כל חיי אני מחוברת לתחום הכתיבה והעיצוב ולמעשה עסקתי בהם כעבודה צדדית ב – 13 השנים האחרונות.

לאורך כל שנות עבודתי בתחומי העיצוב וכתיבת התוכן, היה חסר לי דבר אחד קטן, והוא יצירת תהליך מיתוג שיש בו משהו אחר. חיפשתי את אותו מיקוד שיאפשר לי לעשות את מה שאני כל כך אוהבת בדרך שנכונה לי אבל לא מצאתי את השביל הנכון.

עם תחילת לימודי בבית ספר לאימון אישי וככל שהעמקתי לתוך החומרים, הכלים והתהליכים האימוניים, התבהרה לי התשובה והתחדדה: יציקת מהותו של אדם, לתוך המסרים העסקיים שלו, היא הסוד שביכולתו לקחת עסק ולהפוך אותו מעוד אחד לה-אחד!

הבנתי שמתוך תהליך עמוק ומדויק, ביכולתי לקחת כל בעל עסק ולתת לו הרבה מעבר לעיצוב גרפי יפה. שיש לי את הכלים לאפשר לו מרחב הבנות ייחודי שיצמיח אותו ברמה העסקית ויהפכו לכוח עסקי מניע.

בניתי תהליך ממוקד ומרתק המבוסס על כלים מעולם האימון דרכם מתגלים בפני כל יום עולמות עסקיים מרתקים ומיוחדים המכילים הרבה מעבר למכירות ופרנסה והופכים תוך כדי התהליך לחומר גלם נפלא אותו אני הופכת למילים ולמוצרי פרסום מעוצבים שפשוט עובדים.

בשנים האחרונות, זיהיתי את הצורך במתן פתרונות לצעד הבא. לרגע שבו הלקוח שלי יוצא עם לוגו, אתר מוצרי פרסום אבל לא יודע איך הופכים את כל זה לתכלס. ללקוחות שמגיעים לעסק. ופיתחתי את Plan-net – שיטת שיווק אינטרנטי המסתמכת על כתיבה הפצת תוכן באינטרנט דרך מגוון נכסים אינטרנטיים.

כולנו מחפשים תוכן כל הזמן. השקפת העולם שלי אומרת שאם יש לך מה להגיד לעולם, רצוי שתדע איך והיכן להגיד אותו, ותתכנן בקפידה את הדרך שבה אתה משתמש בנכס היקר הזה שנקרא מילה כתובה. היום, לאחר הקמת שיטת השיווק Plan-net , אני מסוגלת לתת ללקוחותיי תהליך רחב, יעיל ואפקטיבי הרבה יותר.

מעבר להיותי אשת מקצוע שמלווה עסקים בתהליכי מיתוג ושיווק באינטרנט, אני יוצקת לכל מחשבה, מילה וקו אהבה גדולה הן לתחום העיסוק שלי והן לכם – לקוחותיי שהופכים להיות חלק ממשפחתי המורחבת.

כך נולד  Totem – סטודיו למיתוג אישי-עסקי העוסק בליווי עסקים בתהליכי מיתוג ושיווק באינטרנט. עבורי, כל נגיעה באדם, הוא שליחות גדולה וסיפוק אדיר.