Totem  – כשהמהות האישית שלכם הופכת לעוצמה העסקית שלכם!

במה להשקיע, בבניית מסרים עסקיים מדויקים, בתוכן איכותי או בעיצוב מרשים או אולי במערכות שיווק באינטרנטרבים מבעלי העסקים בארץ ניצבים בפני הדילמה. התשובה היא פשוטה – תוכן ועיצוב גרפי באים ביחד ורק יחד הם הופכים למוצר אחד מושלם ועל מנת להפוך אותם לשלם, חשוב לבצע תחילה תהליך חשיבתי עמוק אשר יהווה קו מנחה לעבודת העיצוב והכתיבה. בין המילים לעיצוב הגרפי חייב להתקיים דו שיח, בין אם מדובר בעיצוב לוגו, פלייר או ספר שיווקי. לקוחות הסטודיו שלנו, כבר לא צריכים להתלבט, כי במקום לנסות להכריע מה חשוב יותר, בסטודיו "Totem" אנחנו מעניקים לכם תהליכי מיתוג ייחודיים המאפשרים את דו השיח הזה היוצר בסופו של יום, כתיבת תוכן איכותי באריזה גרפית מיוחדת ומלווים אתכם גם לצעד הבא – יצירת מערכות שיווק באינטרנט, ליווי ובניית תכניות שיווק אשר יהפכו את המותג שלכם למשהו חי שמביא לקוחות לעסק שלכם.

סטודיו "Totem" הוא סטודיו שמקדיש את כל כולו למיתוג עסקים בתהליך ייחודי ומרתק, המפגיש את לקוחותיו עם הסיפור הפרטי שלהם. דרך תהליך המיתוג העסקי. השקפת העולם שלנו, שמה את אתכם, בעלי העסק במרכז. מתוך החיבור למכלול האיכויות, הערכים והאמונות שלכם, אנחנו מספקים לכם מגוון שירותים ומוצרים המחברים אליכם את הלקוחות הנכונים במגע של קסם.

מיתוג איכותי לעסק שלכם, כזה שנוגע באמת:
הקו המנחה אותנו בעבודת מיתוג עסקי הוא שמאחורי כל עסק, עומד אדם ומאחורי כל אדם חבוי עולם שלם וייחודי. דרך איתור העולם הפרטי שלכם אנחנו מוצאים את תמציתו וייחודו של העסק שלכם. ייחודיות זו מתאפיינת בערכים, השקפת עולם, כישורים מולדים ועוד מגוון רחב של משתנים שכל אדם מביא איתו אל העסק. זהו חומר גלם נפלא לצורך כתיבת תוכן לעבודות השונות ועיצובן, בסטודיו שלנו יודעים כיצד לעשות בו שימוש נכון דרך כתיבת תוכן ועיצוב גרפי.

חיבור ויצירתיות הם שם המשחק:

סטודיו "Totem"הוא מקום מיוחד שמאגד בתוכו ארבעה שירותים המשלימים אחד את השני ומספקים ללקוח שירות כולל איכותי ומקצועי. תהליכי מיתוג עסקים העוסקים בפיתוח הרעיון שישמש כבסיס למציאת הבידול של העסק, שירותי כתיבת תוכן ושירותי עיצוב גרפי והקמת מערכי שיווק אינטרנטי. אלו ילוו אתכם לאורך כל הדרך החל משלב הרעיון ועד לקבלת מוצר איכותי שמבוסס על מי שאתם. תהליך העבודה איתנו נותן לכם גם הזדמנות להסתכל על עצמכם מהצד, לחשוב מחוץ לקופסה, לגלות את היתרון היחסי שלכם ואיך הוא יכול לשמש אתכם נכונה בעסק שלכם בפרט ובחייכם בכלל.
.
איך מתחיל תהליך מיתוג עסקי? 
תהליך המיתוג הוא זה שעושה את כל ההבדל. סדרת פגישות זו נועדה לצורך היכרות מעמיקה שלנו (ושלכם) עם העסק ועם האדם / האנשים  שמעצבים את העסק. הרעיון הוא למצוא את אותן הנקודות שמעולם לא חשבתם שאתם מביאים לתוך העסק, אך הן אלו שעושים את כל ההבדל ביניכם לבין המתחרים. דרך התהליך מגובשים הקונספט למותג שלכם, המסרים אותם נכון להעביר דרך הלוגו והטקסטים, נבדק קהל היעד ומותאמים מוצרי הפרסום השונים לצרכים האמתיים של העסק.

.מוצרים שמדברים עם הלקוח בגובה העיניים:
כפועל יוצא של תהליך העבודה הייחודי שלנו, כל מוצר שיוצא מתחת לידינו יקבל אישיות מיוחדת וידבר בדיוק בשפה המתאימה לקהל היעד אליו הוא פונה.

מה כוללת מעטפת השירותים של הסטודיו?

מיתוג עסקים איתור נקודות החוזק אותן נכון להעביר במיתוג, בחירת שם לעסק, בניית לוגו ועוד. ניתן לעבור תהליך בניית ערכי מותג גם ללא יצירת לוגו וזאת על מנת לייצר בהירות ובידול במסרים ובדרך השיווק של העסק.

כתיבת תוכן שיווקי  – הטקסטים הנכתבים בסטודיו הם טקסטים קולחים ומעוררי עניין. הם נכתבים בגובה העיניים ומביאים את הייחוד העסקי לרמות דיוק גבוהות ביותר. בסטודיו נכתבים סלוגנים לעסק, טקסטים לאתרים, מוצרי פרסום, פרופילים עסקיים ועוד.

סטודיו לעיצוב גרפי יצירת נראות עסקית ייחודית לעסק שלך. בסטודיו מעוצבים כל מוצרי הפרסום: לוגו, כרטיסי ביקור, פליירים, ברושורים, פוסטרים, ניירת, אתרי אינטרנט קטלוגים אריזות ועוד.

Plan-net – חבילות שיווק באינטרנט הקמת מערכי שיווק אינטרנטי המבוססים על בחירה, בנייה, עיצוב ותפעול של מגוון נכסים דיגיטליים אשר מטרתם, להפוך את המותג שלך וכלי יעיל ואפקטיבי שמייצר תנועת לקוחות בעסק שלך.

ארבעה שירותים העוטפים את העסק שלכם ויוצרים שפה אחידה ומיוחדת לאורך כל הדרך – בניית מיתוג עסקי המבוסס על מי שאתם באמת, עיצוב גרפי, וכתיבת תוכן אשר מביאים את היתרון היחסי שלכם ישר אל הלקוח, והצעד הבא שלכם בעולם השיווק – בניית מערכי שיווק דיגיטלי שמייצר תנועת לקוחות לעסק שלכם.

לקבלת מידע נוסף, קביעת פגישת היכרות והזמנת עבודות totem.design2014@gmail.com