שירותי צילום

מצלמים לכם אמירה אישית…

כמה פעמים נתקלתם בדילמה איזו תמונה לשבץ בתוך הפרסום שלכם? כמה פעמים מצאתם את עצמכם מורידים תמונה לא חוקית מהאינטרנט ומסכנים את עצמכם בתביעה על הפרת זכויות יוצרים, או רוכשים תמונה במאות שקלים רק בשביל לגלות ש… גם הקולגה שלכם רכשה את אותה תמונה? כשאנחנו בשטח אתם לא צריכים להתלבט, להסתכן או להתאכזב. יותר…

להיות מיוחדים עד הסוף… שילוב צילומים לתוך מוצרי הפרסום שלכם, הופכת אותם לבעלי קצב ואמירה משלהם. שירותי הצילום של  Totem – סטודיו לעיצוב גרפי ומיתוג עסקי, מאפשרים לכם לבחור מתוך מאגר גדול של צילומים את תמונות המותג שלכם. מרגע שבחרתם בצילום.

בלעדיות זה שם המשחק… אם אתם לקוחות הסטודיו, תוכלו לקבל תמונות לשימוש המותג שלכם ללא תשלום. מרגע שבחרתם תמונה, אתם יכולים להיות בטוחים שלא תמצאו אותה לעולם באף פרסום אחר מלבד זה שלכם. אנחנו מחויבים לכם לבלעדיות על כל הצילומים שתבחרו. אם עדיין לא הפכתם ללקוחות הסטודיו, תוכלו לרכוש מאתנו צילום בודד או חבילת צילומים במחיר אטרקטיבי בשתי דרכים:

  1. רכישת צילום בודד: תקבלו בלעדיות על השימוש בצילום.
  2. רכישת חבילת צילומים: תוכלו לבחור את הצילומים מתוך היצע רחב מאוד ולקבל מחיר אטרקטיבי, והצילומים יישארו פתוחים לרכישות נוספות.

מלבישים את קירות הבית והעסק שלכם… כשלקוח נכנס אליכם לעסק חשוב שתיצרו עבורו אווירה שתתאים למסרים אותם העברתם במיתוג. גם כאן יש לנו מה לתת לכם. בסטודיו שלנו תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי בכל הנוגע לעיצוב קירות העסק שלכם, ולבחור מתוך שפע של צילומים את אלה שיצרו עבורכם את האווירה העסקית הנכונה, וידברו את שפת המותג שלכם.ניתן לשלב בתוך הצילומים שתבחרו משפטי השראה או תוכן שיווקי שכתבתם, להטמיע את הלוגו שלכם פנימה או כל רעיון יצירתי אחר. אנחנו נלווה אתכם ונסייע לכם להתאים את הרעיונית וליצור עבורכם צילומים מעוצבים ומיוחדים.

גם לבית שלכם מגיע להתפנק על תמונות קיר מיוחדות, אנרגטיות… בית שמשרה אווירה שלווה ורגועה, הוא בית שטוב לחיות בו. הוא מספק לדייריו את התמיכה האנרגטית לה הם זקוקים. בחרו את הצילומים שעושים לכם את זה וצרו לעצמכם בית שמזמן טוב ואם תרצו לשדרג את בחירת הצילומים שיצבעו לכם את הקירות, נשמח לקשר אתכם עם מעצבת פנים ויועצת פאנג-שואי שתיתן לכם המלצות מקצועיות כיצד לעצב את העסק שלכם וליצור בו אנרגיות של צמיחה והצלחה. ונעזור לכם בבחירת התמונות באופן מדויק ועל פי המלצותיה.

ברכישת תמונת קיר תוכלו לבחור בין שתי אופציות לנוחיותכם:

  1. קצת התרוצצות ויש לכם תמונה על הקיר: האופציה מתאימה לבעלי כושר פיזי מתון ומצריכה מכם טיפ-טיפה התעסקות. לאחר שתבחרו את הצילום הרצוי, נתאים אותו לגודל הרצוי לכם ונדאג לשלוח לכם אותו בתיבת המייל הפרטית שלכם. עכשיו, כל שנשאר לכם הוא ללכת לבית דפוס ולהדפיס על כל חומר שתבחרו.
  2. אתם תבחרו – אנחנו נדאג לכל השאר: נתאים את הצילום שלכם לגודל הרצוי, נדפיס לכם על קנבס איכותי ונדאג לשלוח אותה אליכם עד הבית. כל מה שנשאר הוא לדפוק מסמר בקיר וליהנות מעסק מעוצב.

מוזמנים… באהבה

לצפייה בגלריית צילומים חלקית היכנסו לתפריט "גלריית הצילומים" בתפריט העליון.