עיצוב גרפי

התדמית שלכם, חשובה לנו…

מזל טוב! פתחתם עסק חדש. עכשיו אתם צריכים כרטיס ביקור, פלייר, אולי גם דף עסקי בפייסבוק וגם… וגם… מה עושים? ממה מתחילים? איך מוזילים עלויות? רבים מבעלי העסקים החדשים "נופלים" לתוך מלכודת הגרפיקאי המזדמן ובוחרים להפיק את מוצרי הפרסום הראשוניים שלהם בשלבים. בכל פעם הם מעצבים אצל גרפיקאי אחר – פעם זו שכנה שלומדת עיצוב ומעצבת כרטיס בחינם, ואז הבן של השכנה וכן האלה… התוצאה המתקבלת בסופו של דבר, בהיעדר שפה גרפית אחידה, משיגה לרוב התוצאה ההפוכה ומעבירה ללקוחות מסר מבולגן, לא יציב, לא ממוקד.

אז איך בכל זאת מצליחים לשמור על שפה אחידה ולשמור על הקצב המתאים לכם? פונים לסטודיו Totem ומקבלים פתרון אישי נגיש ונוח!

למה זה קורה? לכל מעצב גרפי טביעת עיין ויש משלו. סגנון אישי וקו עיצובי. לעולם לא יוכל מעצב אחד להעתיק במדויק סגנון של גרפיקאי אחר. לכן, חשוב שתבחרו במקום אחד, שילווה אתכם לאורך זמן ויבטיח שהשפה הגרפית שלכם תישמר לאורך כל הדרך. שפה אחידה יכולה להישמר גם אם אתם בוחרים להקים את מערך השיווק שלכם בהמשכים.

מתי נכון לעצב לוגו לעסק? תפישת העולם שלנו אומרת שהלוגו הוא הבסיס להכל. הוא מאגד בתוכו מסרים עסקיים גלויים וסמויים, כולל בתוכו את הערכים העסקיים ואת הבטחות המותג שלכם. לכן, במידה ותבחרו לעצב את הלוגו שלכם כבר בתחילת הקמת העסק, תוכלו לחסוך כסף רב ביצירת מוצרי פרסום מדויקים יותר. אבל, עליה וקוץ בה – מרבית בעלי העסקים נמצאים בשלב הראשוני של העסק במצב של ערפול זהות עסקי.

לא תמיד פשוט לדעת בשלב כל כך מוקדם מהו הייחוד העסקי שלי, מהם הבטחות וערכי המותג המדויקים של, ומה אני רוצה להיות כשאהיה גדול, חלק גדול מהמידע הזה מגיע תוך כדי תנועה.

אז מה עושים? מיתוג איכותי מחייב הסתכלות אחרת על העסק שלכם ובניית תעודת זהות עסקית לפני שאתם בכלל מתחילים. תעודת הזהות העסקית שלכם מאפשרת לכם דיוק מירבי בבחירת המסרים השיווקיים, קהלי היעד וכלי השיווק שלכם. מיתוג עסקי יכול להיבנות כפרויקט חד פעמי או במשך שנים. הסוד טמון בשלבי התכנון עצמם ובשמירה על קונספט אחיד לאורך כל הדרך הן ברמת העיצוב הגרפי עצמו והן ברמת כתיבת תוכן מייצר מוניטין למוצר הנבחר. גם אם החלטתם לקחת את זה לאט, בסטודיו Totem יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם!

חבילות עיצוב מותאמות אישית: לצד חבילות המיתוג הגדולות שלנו, הכוללות תהליך מיתוג קפדני ועמוק, עיצוב לוגו, מוצרי פרסום מתקדמים ונכסים דיגיטליים להקצת מערך שיווק באינטרנט, זיהינו את הצורך של רבים מבעלי העסקים הקטנים שנמצאים בתחילת הדרך, לקבל חבילות קטנות מותאמות אישית במיוחד עבורם.

בואו נשב על כוס קפה סטודיו למיתוג עסקי Totem , מזמין אתכם להגיע אלינו לפגישת ייעוץ, שתעשה לכם סדר בראש ובסופה תדעו מהו תהליך המיתוג המתאים לכם ביותר  על מנת שהעסק שלכם יחמם מנועים ויתחיל לנוע קדימה.

יחד איתכם אנחנו מבצעים תהליך מרתק של חשיבה ראשונית לגבי הקונספט והשפה הגרפית שתלווה אתכם לאורך הדרך, בונים עבורכם תעודת זהות עסקית ומעצבים עבורכם לוגו ומוצרי פרסום שמדגישים את הזהות העסקית שלכם, משקפים את הייחוד העסקי שלכם ומביאים אתכם לקו הזינוק מוכנים למירוץ.

הקפה כבר על האש… למה אתם מחכים?