תוכן ושיווק באינטרנט

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן…

מכירים את הרגע שבו אתם מוצאים את עצמכם מול המקלדת והמילים לא באות? וכשהן כבר מגיעות הן מספרות סיפור, אבל של מישהו אחר? כתיבת תוכן מצריכה מאיתנו דיוק לצד יצירת עניין, ניסוח ברמה גבוהה לצד פניה בגובה העיניים, ציון היתרונות שלנו לצד שמירה על יושר וענווה… זוהי משימה לא פשוטה וכשאנחנו צריכים לעשות אותה עבור עצמנו, היא הופכת קשה עוד יותר.

בסטודיו המיוחד שלנו, אנו מסוגלים לכתוב עבורכם כל תוכן לו תזדקקו, החל מכתיבת חומר לשיווק, דרך כתיבת פרופיל עסקי, תכנים לאתר שלכם, בלוג, כתבה ועוד. נוכל גם להפיק עבורכם ספרונים לשיווק רעיון מסוים, או כל מוצר אחר הדורש כתיבת תוכן איכותי.

כל מילה שנכתבת בסטודיו שלנו מקבלת את מלוא תשומת הלב ומטרתה היא אחת – להעביר ללקוח שלכם, את מי שאתם ומה הייחוד שיש רק לכם. בסיום כתיבת התוכן, עובר הטקסט למחלקת המיתוג האישי-עסקי של הסטודיו, שם אנו יוצרים עבורו אריזה גרפית מתאימה, כזו שתדבר באותה שפה ותעביר ללקוח את מהותו האמיתית של העסק שלכם.

מרגע שנולד מותג, המשלב בין המילה הכתובה ולבין עיצוב גרפי ייחודי, עומדת לרשותכם האפשרות להפוך אותו למוצר שיווק בעל יכולת לקדם את העסק שלכם ולהביא לתוך העסק שלכם לקוחות אמתיים ולבנות לעצמכם מוניטין עסקי.

איך עושים את זה? תעודות הזהות העסקיות שלנו הן ההתחלה. בתהליך המרתק הזה נולד המותג שלכם והופך מבליל של מחשבות לעסק בעל מסרים מדויקים, ערכים וייחוד עסקי שלא ניתן לשכפול. דרך תעודת הזהות נכתוב עבורכם את התכנים למערך השיווק המודפס והאינטרנטי  שלכם. כאשר המטרה הראשונה שלנו היא לייצר לכם נוכחות ונראות ברשת ומאפשרים לכם להפוך את התוכן שלכם לסמכות ידע בתחומכם ואת המותג שלכם, למותג בעל מוניטין אשר יוצר תנועת לקוחות חדשים לעסק.

מיתוג עסקי ממוקד יותר ומיוחד יותר…  מיתוג עסקי איכותי וממוקד הלוקח בחשבון גם את ההוויה המיוחדת שלכם, מזמין את הלקוחות שלכם להיכנס לתוך העולם שלכם בידיעה מה בדיוק יש לכם להציע ולמה כדאי להם לבחור דווקא בכם.

התוצאה המתקבלת היא מיתוג עסקי המסתמך על מי שאתם ועל הייחוד שאתם מציעים ללקוחותיכם. כאשר שני המרכיבים העיקריים תוכן איכותי ועיצוב גרפי, יוצרים דו שיח ייחודי זה עם זה הם מעבירים הלאה מסר מדויק ואמין.

איך מתחיליםכל עבודת כתיבת תוכן, מתחילה בעבודת מחקר, אשר מאפשרת לנו להכיר את הלקוח שלנו היטב. על מנת ליצור עבורכם תוכן בעל ערך מקצועי, אנחנו מעמיקים ולומדים באמצעות תהליך הפקת תעודת זהות עסקית, המיוחד לסטודיו. דרך התהליך נחשוף את כל התחומים החשובים הקשורים לעסק שלכם, כמו גם מהם קהלי היעד שלכם ומהי האסטרטגיה השיווקית של העסק. לצד כל אלה, אנו מכניסים גם את הייחוד האישי שלכם אשר משפיע באופן ישיר על אופיו שמיוחד של העסק שלכם ומתבל את הכל בטעם והצבע הייחודיים רק לכם.

התהליך מאפשר לנו (ולכם) ללמוד מהי ההוויה הייחודית שלכם ומתוכה להוציא טקסטים איכותיים ייחודיים, כאלו שידגישו את היתרונות והייחוד האמיתי שלכם מול עסקים דומים בשוק.

תוכן איכותי, הוא תוכן אשר פונה לקהל היעד בגובה העיניים ומספק מידע אמין ומסקרן. תוסיפו לזה עיצוב גרפי ייחודי ותקבלו מוצר איכותי, יחיד ומיוחד שמעביר ללקוחות שלכם מסר שהוא בדיוק אתם!

סבלנות והקשבה הם שם המשחקכתיבת תוכן היא משימה לא פשוטה. על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר נדרש מאתנו להקשיב לכם, ללמוד אתכם בסבלנות וזהירות, ולארוג מילה למילה עד לתוצאה הסופית. אצלנו לא מתפשרים על איכות כיוון שכשהלקוח שלנו שמרגיש שלם עם התוכן המייצג אותו ואת העסק שלו, הוא מעביר את השלמות הזו הלאה ללקוחותיו ומושך אליו את הלקוחות המתאימים לו ביותר. זו בדיוק הסיבה שעבודתנו מסתיימת רק לאחר שהגענו לתוכן שבשבילכם הוא מדויק ונכון.

הופכים את התוכן שלך לנכס דיגיטלי מייצר תנועהאז יש לכם כבר תעודת זהות עסקית, וגם תוכן איכותי ואפילו לוגו ומוצרי פרסום בעלי נראות מרשימה ומיוחדת אבל מה עכשיו? איך הופכים את כל זה למותג שעובד בשבילכם? מה הדרך הנכונה לשווק את עצמכם? איך אפשר למנף את הלוגו החדש, הפלייר האתר שלך על מנת להביא לקוחות חדשים לעסק?

בסטודיו Totem,  פיתחנו שיטה יעילה לאבחון צרכיו השיווקיים של העסק ולבניית תכנית שיווק באינטרנט בדרך היעילה והאפקטיבית ביותר עבורכם. התכנית עוסקת בתכנון נתיבי השיווק האינטרנטי של העסק. בהתאמה, עיצוב והקמה של נכסים דיגיטליים אשר יוצרים דיאלוג ביניהם והופכים אתכם לסמכות ידע בתחומכם.

בניית מערך השיווק האינטרנטי מושתת על מערכת שיווק ודיוור מתקדמת המאפשרת לכם, הפצת תוכן במינימום זמן למאות יעדים ברשת בלחיצת כפתור אחת. בכוחה של התאמת הנכסים הדיגיטליים שלכם בצורה מדויקת תוך שימוש נכון בהם, ליצור עבורכם את הנראות והמוניטין העסקי שלכם.

למילים יש כוח ועצמה. הן יכולות לבנות ולהעצים ומצד שני הן יכולות לעשות בדיוק את ההפך. לנו יש את היכולת לעשות שימוש נכון במילים, לשלב ולשווק אותן בצורה נכונה ובמינונים המדויקים וכך להפוך את התוכן שלכם לתוכן מעצים וכובש, תוך שמירה על אמת בפרסום, אמינות ועצמה.

רוצים לשמוע עוד? לקבלת מידע נוסף וקבלת ייעוץ מקצועי  totem.design2014@gmail.com