מיתוג אישי עסקי

תעודת הזהות העסקית שלך – מורה דרך בעולם עשיר הזדמנויות

בניית תדמית, אסטרטגיה שיווקית, פסיכולוגיית צרכנים, איתור קהלי יעד, קמפיינים… אלו רק חלק קטן מהמושגים בהם משתמשים מרבית היועצים העסקיים והמעצבים בעולם.

סטודיו "Totem" הוא סטודיו המלווה אתכם, בעלי העסקים בתהליכי מיתוג ובניית מוניטין עסקי, שעל כל המושגים החשובים האלו, מוסיף מרכיב סודי אחד שהופך כל עסק ליחיד במינו. המרכיב הסודי שלנו יוצר עבורכם מוצר ייחודי שבכוחו ללוות את העסק שלכם לאורך שנים ולהביא אותו להתפתחות וצמיחה אמיתית. אנחנו קוראים לו תעודת זהות עסקית – שיווקית.

מהי תעודת זהות עסקית? תעודת הזהות העסקית שלכם נבנית בתהליך מרתק שתפקידו לרכז של כל האלמנטים שהופכים את העסק שלנו לייחודי.

כל אחד מאתנו נולד עם שילוב מיוחד של תכונות, ערכים ומתנות שקיבל בילדתו. אלו לעולם לא יהיו זהים בין אדם לאדם. אם נוסיף לזה את ניסיון החיים והייעוד האמיתי של כל אחד מאתנו, נקבל מהות אישית ועסקית ייחודית. מהות זו היא תמצית הווייתו של כל אדם. את ההוויה המיוחדת הזו, נושא איתו אדם לכל מקום וכך גם לתוך העסק הפרטי שלו. ההוויה הזו שווה זהב, היא בדיוק הבידול והייחוד אותו כל בעל עסק מחפש!

יש לנו סטודיו למיתוג אישי-עסקי שיודע לשלב את האסטרטגיה עם ההוויה המיוחדת שלכם וליצור עבור העסק שלכם תעודת זהות עסקית – שיווקית שתאפשר לכם לדעת באופן מדויק מה מבדיל אתכם מהקולגות שלכם, וליצור לעצמכם מיתוג מדויק בעל אמירה אותנטית וייחודית. כזו שתעביר מסר מדויק לקהל היעד שלכם, ויחד עם המסר גם את אותה מהות ייחודית שהיא רק שלכם!

למה בכלל להשקיע זמן וכסף במיתוג עסקיבעלי עסקים רבים מעדיפים לעצב כל תקופה מוצר פרסום אחר. יותר מזה הם נוהגים לבחור עבור כל מוצר, סטודיו או מעצב שונה. התוצאה – חומרים פרסומיים בעלי מסרים סותרים ועיצובים שונים זה מזה, שאינם מדברים בשפה אחידה ויוצרים בלבול גדול אצל הלקוח.

מיתוג עסקי נכון ואיכותי, יודע להעביר מסר ברור ללקוחות העסק שלכם ומספק להם תחושת יציבות ורצינות. כאשר כל מוצרי הפרסום בעסק שלכם דוברים באותה שפה, נוצרת אצל הלקוח ההבנה שאתם יודעים בדיוק מי אתם ומסוגלים לעמוד במה שאתם מבטיחים להם.

הצעד הראשון בבניית תעודת זהות עסקיתתהליך בניית תעודת זהות עסקית, הוא הבסיס לעבודה שלנו עם בעלי עסקים קטנים ובינוניים וגם עם אנשים שממש עכשיו עומדים ערב הקמת עסק חדש. עמוד התווך של כל מיתוג, גדול כקטן. התהליך הוא הזדמנות עבורכם (ועבורנו) להכיר ולחשוף את המהות הייחודית של העסק שלכם ולגלות דברים חדשים שיכולים להעצים אתכם ולמנף את העסק שלכם. לנו כסטודיו למיתוג עסקי הוא מספק את המידע הנדרש על מנת שנוכל לבצע את העבודה בצורה מקצועית.

תוך כדי התהליך תפגשו את הערכים האישיים והעסקיים שלכם, תגלו כיצד לבנות מהם מסרים המדגישים את הערך המוסף שעבודה אתכם מספקת ללקוחותיכם, תוכלו לבחור את צבעי המותג בהתאמה למסרים העסקיים שלכם, תקבלו שפע של טיפים לפיתוח מותג מקצועי מיוחד והכי חשוב משקף את מי שאתם בעסק. התהליך מחדד הבנות עסקיות ופותח את הראש לכיוונים חדשים של פיתוח העסק, וממקד את ההבנה מיהם קהלי היעד שלכם.

בסיום התהליך תקבלו דו"ח מפורט המכיל את כל המידע שהתהליך הציף, טיפים והמלצה מקצועית לגבי סל מוצרי הפרסום והנכסים הדיגיטליים שיעשו עבורכם עבודת שיווק יעילה וממוקדת, ותכנית עבודה מסודרת ומקיפה לבניית מערך השיווק שלכם. אנחנו מאמינים בבניית מותג בשלבים (תוך כדי צמיחת העסק) וכך בדיוק בנויה תכנית העבודה.

נציע לכם באילו מוצרי פרסום וכלים דיגיטליים נכון להשקיע בשלב הראשון בכדי לייצר עבורכם תנועת לקוחות ראשונית, ומה בשלבים מאוחרים יותר ככל שהעסק שלכם יצמח ויגדל.

לאחר שיש לנו ביד את המהות העסקית המיוחדת לכם, ובמידה ואין כזה בנמצא, אנו מתחילים בשלב עיצוב הלוגו (לעתים יש צורך בשדרוג הלוגו הקיים והתאמתו לערכי המותג שנבחרו בתהליך). הלוגו הוא סמל המביא איתו ללא מילים את התמצית המיוחדת שלכם. עיצוב נכון ומדויק של הלוגו, זו משימה בעלת חשיבות רבה, כיוון שהלוגו קובע בהמשך את הקו העיצובי של שאר מוצרי הפרסום, אשר יקבלו גם תוכן מייצר מוניטין, המתבסס על אותו קו בדיוק .

תמיד בגובה העיניים

""Totem הוא סטודיו לליווי בעלי עסקים בתהליכי מיתוג ובניית מוניטין עסקי. אנחנו יוצרים מתוך חיבור ללקוח ומהות שלו. זהו סטודיו שדוגל בהעברת מסרים אמתיים ובפנייה לקהל היעד בגובה העיניים. אסטרטגיית השיווק חשובה לנו, אך לצידה אנחנו מקפידים על כתיבת תוכן מייצר מוניטין ועל עיצוב גרפי שמעבירים את מי שאתם באמת. אנחנו דואגים להעביר את המסרים בהם יכול בעל העסק לעמוד באמת ובתמים. לאותנטיות הזו יש כוח עצום למשוך אליכם בדיוק את האנשים איתם תרצו ותוכלו לעבוד.

עובדת היותנו סטודיו לתהליכי מיתוג ובניית מוניטין עסקי, שחושב מחוץ לקופסה ומביא איתו נקודות מבט חדשות על העסק שלכם, מאפשרת לנו לעצב עבורכם כל מוצר שרק עולה על דעתכם: החל מעיצוב הלוגו דרך, עיצוב סל מוצרי הפרסום העסקי שלכם, אתרי אינטרנט, תכנון ועיצוב אריזות, פולדרים ומוצרי תלת מימד שונים ועד לעיצוב גרפי של תערוכות ומיזמים ייחודיים וכתיבת תוכן מייצר מוניטין.

לקבלת מידע נוסף וקבלת ייעוץ מקצועי – go.to.gdi@gmail.com